KILIMINĖS DANGOS VALYMAS, PLOVIMAS

Kiliminę dangą ir kilimus pirmiausia valome sausu būdu, naudojant giluminio valymo įrangą, kurio metu surenkami žmonių, gyvūnų plaukai, giliau esantis purvas. Po to kiliminė danga ir kilimai yra plaunami diskinėmis plovimo mašinomis, kurių besisukantys šepečiai įtrina plovimo priemones į visą valomą paviršių. Po šios procedūros kiliminė danga ir kilimai išvalomi galingais vakuuminiais siurbliais, kurie pašaliną likusį purvą bei plovimo priemones. Esant ypač dideliam užterštumui, dėmėms, nemaloniems kvapams, procedūros kartojamos. Cheminėmis medžiagomis apdoroti paviršiai yra gausiai nuskalaujami vandeniu, naudojant ekstrakcinius siurblius. Puikiems rezultatams pasiekti naudojami tik profesionali įranga bei valymo priemonės.

MINKŠTŲ BALDŲ VALYMAS, PLOVIMAS

Minkšti baldai plaunami keliais etapais. Pirmiausia visą baldų paviršių apipurškiame plovikliu, 5-10 min.palaukiama kol ploviklis suveiks. Dėmės ir stipriai užteršti plotai yra valomi šepečiais, naudojamos cheminės medžiagos dėmių išėmimui. Tuomet ekstrakciniu siurbliu baldai yra išsiurbiami , išsiurbiami nešvarumai ir cheminių medžiagų perteklius, drėgmė. Baldai, priklausomai nuo audinio ir formos, po plovimo išdžiūsta per 3-7 val.

ODINIŲ BALDŲ VALYMAS, PLOVIMAS

Odinius baldus plauna rankomis, naudojant specialias valymo priemones. Po to odiniai baldai yra impregnuojami specialiu impregnantu, kuris įtrinamas į odą, tai suteikia malonų kvapą, atnaujina spalvą ir apsaugo juos nuo greito užteršimo.