PARKETO VAŠKAVIMAS

Mes atliekame parketo vaškavimą, naudojame aukštos kokybės vašką. Prieš vaškavimą, parketas yra labai švariai nuplaunamas, tada padengiamas vašku Paviršiui tampa blizgus, yra atsparus plovikliams, plaunant nelieka plovimo žymių.

PVC DANGOS VAŠKAVIMAS
Padengus PVC dangą specialiu vašku danga apsaugoma nuo purvo įsigėrimo, patamsėjimo, subraižymo. Danga įgauna puikų estetinį vaizdą, blizgesį, atgaivinamos spalvos. Prieš dengiant vašku danga kruopščiai nuplaunama ir tik tuomet dengiama specialiu vašku.

PARKETO ALYVAVIMAS
Teikiame medinių grindų, parketo alyvavimo paslaugą, tai puiki medienos apsauga, išlaikanti natūralų medienos grožį. Alyva įsigeria į medį ir neleidžia įsigerti išpiltiems skysčiams, apsaugo nuo dėmių. Susibraižius alyvuotom grindims, užtenka pažeistas vietas pakartotinai alyvuoti ir grindys atrodo kaip naujos. Alyvavimui naudojami tik aukštos kokybės natūralūs aliejai, kurie garantuoja maksimalią medienos apsaugą.

AKMENS MASĖS PLYTELIŲ IMPREGNAVIMAS
Akmens masės plytelės kruopščiai nuplaunamos ir dengiamos specialia priemone. Ji įsigeria į plyteles, tokiu būdu uždaromos plytelės paviršiaus poros. Impregnuota plytelė tampa atspari purvui, kuris nebegali įsiskverbti gilyn, todėl ilgą laiką išlieka švari.